Liebster Blog Award - LBA


Hej :) Z racji, że zostałam nominowana do LBA, będziecie mieli okazję troszkę lepiej mnie poznać :) Bardzo mi miło, że zostałam nominowana, za co dziękuję i z przyjemnością odpowiem na pytania. Nominacja do Liebster Blog Award jest otrzymywana od innego blogera w ramach uznania za „dobrze wykonaną robotę”. Jest przyznawana dla blogów o mniejszej liczbie obserwatorów, więc daje możliwość ich rozpowszechnienia. Po odebraniu nagrody, należy odpowiedzieć na 11 pytań otrzymanych od osoby, która Cię nominowała. Następnie ty nominujesz 11 osób (informujesz ich o tym) oraz zadajesz im 11 pytań. Nie wolno nominować bloga, który Cię nominował.

 1. Co robisz najczęściej w domu gdy jesteś sama? Siedzę na necie, oglądam tv, albo robię jakieś notatki dotyczące najczęściej szkoły. 
2. Jaka była Twoja najwyższa średnia ocen na koniec roku szkolnego? O ile mnie pamięć nie myli to 5,27 :) 
3. Uczysz sie czy pracujesz? Uczę się i pracuje :) 
4. Czy wierzysz w przyjaźń damsko-męską? Tak :)! Sama kiedyś miałam takiego przyjaciela przez dosyć długi czas i traktowaliśmy się jak rodzeństwo i nie było mowy z jego czy mojej strony o czymś innym niż przyjaźń, jednak teraz kontakt nam się urwał. 
5. Masz jakieś plany na wakacje? Tak. Razem jadę nad morze :) 
6. Spódnica czy spodnie? Zdecydowanie to pierwsze!:) kocham spódniczki, czuję się w nich kobieco. Spodni wcale nie noszę, bo są dla mnie niewygodne i uważam, że nie pasują do mojego typu figury i pogrubiają moje nogi, a tak to tylko noszę legginsy. 
7. Jak spędzasz wolny czas? Praktycznie zawsze spędzam go z chłopakiem :) czasem gdy się nie widzimy to idę na zakupy, albo siedzę w domu.
8. Najdalszy wyjazd to... ? Maastricht albo Amsterdam, oba w Holandii. 
9. Jakie masz plany na przyszłość? Wieść szczęśliwe życie u boku mojego chłopaka, zobaczyć na żywo pandę, zwiedzić ciekawe miejsca, osiągnąć coś w życiu, wziąć ślub, urodzić 2-3 dzieci, wychować je na dobrych ludzi i żyć długo i szczęśliwie z moim mężem :)
10. Przyjaźń vs miłość? Miłość, bo jeśli miłość to tylko prawdziwa i z kimś, z kim chcemy być i będziemy na zawsze.. i nie ma silniejszej i cenniejszej więzi!:) 
11. Zawsze się malujesz gdy wychodzisz z domu? Nie zawsze. Czasem robię tylko kreski na powiekach, innym razem kreski, nałożę podkład i do tego szminka na usta, a czasem wcale się nie maluję, zależy od dnia i humoru :) 

Chciałabym nominować wszystkie dziewczyny, które mają ochotę do wzięcia udziału w zabawie :) a pytania dla Was są te same, na które odpowiedziałam ja :) buziaczki :* 9 komentarzy:

 1. Gratuluję nominacji. Fajnie odpowiedziałaś. Ja też wolę spódniczki ;)
  http://written-by-life.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Życzę spełnienia planów na przyszłość. :)
  Tez chciałabym zobaczyć pandę
  nataliapfotografia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję nominacji! ^^ Ja się w ogóle nie maluję.
  julia-i-ola.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję nominacji ! :) http://alexandra-perzanowska.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję nominacjii! ♥ Według mnie ważniejsza jest przyjaźń ')


  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję nominacji! Też kiedyś zostałam nominowana.
  Mój Blog-KLIK

  OdpowiedzUsuń
 7. świetne odpowiedzi, gratulacje nominacji ! :)
  http://zatrzymacchwileulotne.blog.pl/- zapraszam, skomentuj jeśli coś Ci się spodoba :)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze i odwiedziny! :) ❤
jeśli blog Ci się spodobał i chcesz być na bieżąco - zaobserwuj i daj mi o tym znać, a na pewno odwiedzę Twojego bloga ❤

Copyright © 2014 pastelowyblog.pl , Blogger