Świeca zapachowa Strawberries & Cream | Yankee Candle | Home Inspiration

No cześć! Lato zbliża się wielkimi krokami, więc dziś wlatuje recenzja iście wakacyjnego zapachu - Strawberries & Cream od Yankee Candle, z serii Home InspirationJuż na wstępie zdradzę, że zapach tej świecy jest absolutnie cudowny! Moja miłość do tego zapachu narodziła się po użyciu samplera w tej samej wersji. Aromat spodobał mi się na tyle, że postanowiłam popędzić do sklepu po świecę. Tam okazało się, że ta została przeceniona z 14 funtów i kosztowała tylko 4,5 funta! To zdecydowanie musiało być przeznaczenie! :D

Strawberries & Cream to pierwsza duża świeca, którą kiedykolwiek kupiłam, więc na początku zaskoczyło mnie to, że jest taka ciężka. Słoik jest z dosyć grubego szkła, a wieczko z jeszcze grubszego, więc w sumie nic dziwnego, że trochę waży.
Wosk ma jasnoróżowy kolor. Naklejka na słoiku ma przepiękny design. Mnie osobiście grafika bardzo zachęca do sprawdzenia zapachu, bo uwielbiam 'jadalne' aromaty, tym bardziej jeśli chodzi o takie słodkości. :)
Nazwa świecy idealnie odzwierciedla to jak pachnie. Już po 10-15 minutach od zapalenia czuć w większej części dużego pokoju delikatny, aczkolwiek wyraźny zapach truskawki zmieszanej z nutką słodkiej wanilii. Jest niesamowicie apetyczny! Od razu nabieram ochoty na jakiś smaczny deser. Z czasem staje się on jeszcze intensywniejszy i wyczuwalny jest w całym pomieszczeniu, a nawet w korytarzu obok, także moc ma naprawdę super. Jeśli nie lubicie słodkich aromatów, to ta świeca może się wydać dla Was niestety zbyt przytłaczająca. 
Dla mnie jest to jednak bardzo przyjemna propozycja zapachowa, jedna z tych fajniejszych od Yankee i chętnie do niej wrócę w przyszłości, bo bardzo się polubiłam z tym słodkim duetem.
Warto wspomnieć, że sampler nie miał takiego powera, także jeśli ktoś ma obawy co do intensywności aromatu, to zdecydowanie lepiej najpierw sięgnąć po mniejsze wersje Strawberries & Cream. 

5 komentarzy:

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze i odwiedziny! :) ❤
jeśli blog Ci się spodobał i chcesz być na bieżąco - zaobserwuj i daj mi o tym znać, a na pewno odwiedzę Twojego bloga ❤

Copyright © 2014 pastelowyblog.pl , Blogger